21790
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21790,stockholm-core-1.0.6,select-theme-ver-5.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Realizacja zdjęć

Głównym punktem opowiadanej przez nas historii jest tajemnicze, minimalistyczne i nowoczesne mieszkanie w którym żyje nasza tytułowa bohaterka. Opis w książce nie pozostawiał złudzeń, musieliśmy znaleźć dom który będzie wyróżniał się sterylnością i nietuzinkowym podejściem. Udało nam się znaleźć taką lokację pod Krakowem. Całe mieszkanie było utrzymane w kolorze bieli – białe ściany, drzwi, okna, a nawet podłoga. Wszystko to sprawiło wrażenie niepokoju w filmie, przy zestawieniu tej sterylności z samotną sylwetką naszej bohaterki. Naszym celem było pokazanie przemyśleń i rozterek w jej głowie, a także kilku scen z jej typowego dnia w mieszkaniu.

Mroczna zagadka idealnego mieszkania

Czy książki moga mieć zwiastuny? Jak najbardziej! Tym razem podjęliśmy się realizacji zwiastunu bestsellerowej powieści „Lokatorka” autorstwa J.P. Delaney na zlecenie  Wydawnictwo Otwarte. Książka jest trzymającym w napięciu thrillerem psychologicznym, który opowiada o losach młodej kobiety która przeprowadza się do nietypowego mieszkania. Tytułowa lokatorka próbując odgonić demony przeszłości, wprowadza się do domu który jest niezwykły pod każdym względem – minimalistyczny do bólu, nienaturalnie sterylny, pozbawiony klamek oraz wszelakich rozpraszaczy. Z mieszkaniem i jego właścicielem wiąże się mroczna historia, a nasza bohaterka zaczyna zastanawiać się kto przed nią mieszkał w tym domu, i kim była wcześniejsza lokatorka…

Idealne mieszkanie, idealna lokatorka.

Klimatu całej produkcji dodaje muzyka, która oparta jest na jednostajnych dźwiękach. Z pozoru wszystko wygląda normalnie, ale gdy przyjrzymy się bliżej, dostrzegamy artefakty na obrazie, tzw. „glitche”, których użyliśmy by spotęgować efekt mówiący widzowi że „coś jest nie tak.” Nasza aktorka spisała się doskonale, wczuwając się w rolę swojej książkowej bohaterki, pokazując wszystkie emocje które chcieliśmy uzyskać. Był to zdecydowanie jeden z ciekawszych projektów które mieliśmy szanse realizować, i jest to wybitny przykład tego, że zwiastuny książek mogą w prosty sposób zachęcić czytelników do kupna książki!

Stworzymy także twój film

 

Podoba Ci się to co robimy? Chcesz zrealizować swój film reklamowy, korporacyjny czy też jakąkolwiek inną formę multimedialnej reklamy? Zróbmy to razem! Przejdź do zakładki Usługi, aby dowiedzieć się więcej na temat naszych realizacji i oferowanych przez nas usług.