21268
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21268,stockholm-core-1.0.6,select-theme-ver-5.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Realizacja zdjęć

Podczas realizacji projektu stanęliśmy przed wyborem trzech lokacji, na których płaszczyźnie rozgrywa się film. Pierwszą lokacją została gustowna kawiarnia, w której nasz bohater kontroluje swój biznes za pomocą oprogramowania enova365. Celem filmu było pokazanie, jak system enova365 towarzyszy naszemu bohaterowi przez cały czas. W kolejnych sytuacjach pokazujemy bohatera spotu w czasie podróży, gdzie zrealizowaliśmy zdjęcia na lotnisku. Sekwencja finałowa opiera się na przedstawieniu bohatera podczas uroczystej gali w teatrze, gdzie podkreśliliśmy odniesienie przez niego sukcesu. Cały projekt został zamknięty w kilku dniach zdjęciowych, podczas których używaliśmy takich narzędzi jak jazda kamerowa czy też steadycam.

Spot TV dla Enova365

Profesjonalne oprogramowanie ERP potrzebuje równie dobrej reklamy – dlatego wspólnie z Enova zajęliśmy się realizacją spotu telewizyjnego prezentującego ich najnowszy produkt – system Enova 365. Naszym zadaniem było zaprezentowanie w prosty i dynamiczny sposób jak oprogramowanie Enova365 poprawia wydajność i efektywność przedsiębiorców, dlatego też głównym bohaterem naszego spotu został człowiek biznesu.

Enova365 – oprogramowanie dla biznesu

Firma Soneta sp. z o.o. zajmuje się produkcją oprogramowania dla biznesu – enova365. Firmę tworzą specjaliści projektujący oprogramowanie od ponad 20 lat. enova365 to oprogramowanie dla firm, tworzone przez ekspertów z dziedzin zarządzania, finansów i księgowości, handlu oraz kadr i płac.  System jest doceniony przez 9 500 Klientów i jest dystrybuowany przez 230 Autoryzowanych Partnerów na terenie całej Polski.

Stworzymy także twój film

 

Podoba Ci się to co robimy? Chcesz zrealizować swój film reklamowy, korporacyjny czy też jakąkolwiek inną formę multimedialnej reklamy? Zróbmy to razem! Przejdź do zakładki Usługi, aby dowiedzieć się więcej na temat naszych realizacji i oferowanych przez nas usług.