21211
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21211,stockholm-core-1.0.6,select-theme-ver-5.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Realizacja zdjęć

Realizacja spotu odbyła się w krakowskim salonie Kare, na którego potrzeby zbudowaliśmy odpowiednią scenografię wpasowującą się w klimat szalonych lat 50-tych. Sekwencja początkowa, zagrana w szarych, smutnych barwach, podkreślająca nijakość normalnego wnętrza, dynamicznie zmienia się na szybką, kolorową i wesołą scenę. Na pierwszym planie widzimy nasze szalone bohaterki, otoczone świetną scenografią z nowej kolekcji Kare DESIGN. Zastosowany tutaj zabieg ma pokazać powiew świeżości jaki wprowadzają meble Kare do wnętrz klientów.

Szalone lata 50-te!

Barwne, odważne stroje, czerwona szminka, fantastyczne fryzury – to wszystko znaki szczególne trendu PinUp wywodzącego się z szalonych lat 50 ubiegłego wieku.
Szalonych niczym jedna z najnowszych kolekcji niemieckiego producenta mebli Kare DESIGN, wyróżniającego się na rynku nietuzinkowymi projektami, ekstrawaganckim designem i niesamowitą paletą kolorów. Budując scenariusz do spotu telewizyjnego promującego tą kolekcję postanowiliśmy połączyć te dwa światy, tworząc barwną i dynamiczną reklamę z pazurem.

Kare – Joy of Living

Kare DESIGN  to tętniący energią i wibrujący styl życia z wyjątkową dla branży meblowej inscenizacją mebli, oświetlenia i dekoracji mieszkaniowych. Pod hasłem „więcej stylu niż pieniędzy” firma specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych mebli i dekoracji mieszkaniowych. Asortyment KARE to świadomość designu i stylu, to wyjątkowa i kosmopolityczna sztuka życia, która opanowuje coraz większe grono ludzi. Awangardowy styl Kare zainspirował nas do stworzenia nietuzinkowego, dynamicznego spotu reklamowego, gdzie użyta została m.in. jazda kamerowa.
PinUp Girls jest jednym z dwóch spotów zrealizowanych przez Panopticon Films dla marki Kare DESIGN.

Stworzymy także twój film

 

Podoba Ci się to co robimy? Chcesz zrealizować swój film reklamowy, korporacyjny czy też jakąkolwiek inną formę multimedialnej reklamy? Zróbmy to razem! Przejdź do zakładki Usługi, aby dowiedzieć się więcej na temat naszych realizacji i oferowanych przez nas usług.