21254
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21254,stockholm-core-1.0.6,select-theme-ver-5.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Realizacja zdjęć

Stworzona przez nas produkcja rozgrywa się w dwóch sceneriach – wieczornej oraz dziennej. Każda z nich stanowiła wyzwanie pod względem stworzenia odpowiedniej scenografii i zbudowania klimatu pokoju dziecięcego. Bohaterami naszej reklamy została urocza para dzieci, które znudzone tradycyjnymi zabawkami sięgają po klocki Supermag i zaczynają budować niesamowite konstrukcje. Praca z dziećmi na planie zawsze stanowi wyzwanie, ale dzięki naszym małym bohaterom każdy z naszego zespołu na chwile przeniósł się do czasów dzieciństwa, pomagając budować coraz to nowe konstrukcje z klocków. Nie trudno przewidzieć, że w tym zakresie dzieci były od nas jednak dużo lepsze i z łatwością zaskakiwały nas skomplikowaniem tworzonych bez nie budowli…

Powrót do dzieciństwa

Tym razem zajęliśmy się realizacją spotu telewizyjnego zabawek dla dzieci – magnetycznych klocków Supermag! Fantastyczne klocki umożliwiają dzieciom budowanie niezliczonej ilości konstrukcji – ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia. Głównym założeniem reklamy było stworzenie dynamicznej, kolorowej produkcji trafiającej w serca dzieci oraz ich rodziców, pokazującej jak można bawić się stosując klocki Supermag.

Libra – Supermag

Libra SUPERMAG to klocki magnetyczne skonstruowana na bazie linii Supermag, składające się z kombinacji pałeczek i kulek. Ich największym atutem jest wielkość. Pałeczki są sporych długości 9,5 cm oraz 6,5 cm co pozwala tworzyć duże, okazałe budowle!

Wspaniała zabawka konstrukcyjna do budowania modeli przestrzennych, pojazdów, przenoszenia fantazji w rzeczywistość, która wspomaga rozwój dziecięcej kreatywności, wyobraźni przestrzennej, percepcję kształtów geometrycznych oraz umiejętności manualne, a także kształtuje wytrwałość w wykonywaniu czynności. Ma szerokie zastosowanie edukacyjne i terapeutyczne.

Stworzymy także twój film

 

Podoba Ci się to co robimy? Chcesz zrealizować swój film reklamowy, korporacyjny czy też jakąkolwiek inną formę multimedialnej reklamy? Zróbmy to razem! Przejdź do zakładki Usługi, aby dowiedzieć się więcej na temat naszych realizacji i oferowanych przez nas usług.