19843
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-19843,stockholm-core-1.0.6,select-theme-ver-5.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Realizacja zdjęć

Na przepięknym archipelagu Lofoten, składającym się z kilkunastu wysp znaleźliśmy zarówno wyzwanie jak i piękno otaczającej nas natury. Gigantyczne fjordy ciągnące się kilometrami wprost do arktycznego morza stworzyły niesamowitą scenerię i nadały niepowtarzalny klimat filmowi.
By jak najlepiej wykorzystać otoczenie podczas ujęć, zdecydowaliśmy się na realizacje zdjęć zarówno na ziemi jak i z powietrza. W tym celu nasz zespół posłużył się aż trzema dronami, by zrealizować jak największą ilość powietrznych ujęć i wykorzystać jak najlepiej ograniczony czas projektu.

Na tropie Aurora Borealis

Tworząc nasze filmy reklamowe, pracujemy w każdych warunkach, starannie dobierając lokacje nagrań by jak najlepiej oddać duszę projektu. Nie inaczej było w przypadku filmu promocyjnego dla Tridon Active Excursions, gdzie podjęliśmy się realizacji krótkiego dokumentu opowiadającego historię morskiego wędkarza, łowiącego ryby w Morzu Norweskim.
W celu realizacji zdjęć udaliśmy się aż za koło podbiegunowe, do archipelagu Lofoten na pólnocy Norwegii, przemierzając ponad 3000 km. Kraina reniferów, zorzy polarnej i arktycznych fjordów stała się naszym wymarzonym planem zdjęciowym.

Z wizytą na kole podbiegunowym

Tridon Active Excursions to marka zajmująca się ekstremalnymi wyprawami do Norwegii i Syberii, dla entuzjastów wędkarstwa i przygód na łonie natury. Zrealizowany przez nas film reklamowy przedstawia krótką historię, motywacje i myśli jednego z uczestników wyprawy organizowanej przez naszego klienta.
Pomimo pięknych widoków, były to jedne z najcięższych warunków w jakich zdarzyło nam się filmować. Bardzo niskie temperatury, mroźny klimat koła podbiegunowego, ekstremalnie wysokie prędkości wiatru – zarówno nasz zespół jak i sprzęt zostały wystawione na próbę. Pomimo tego, udało nam się sfilmować niesamowite kadry, a zobaczenie zorzy polarnej w pełnej okazałości będziemy pamiętać do końca życia. Już wtedy wiedzieliśmy, że na jednym filmie reklamowym się nie skończy i pół roku później wybraliśmy się na Syberię w celu realizacji ośmiu filmów reklamowych!

Stworzymy także twój film

 

Podoba Ci się to co robimy? Chcesz zrealizować swój film reklamowy, korporacyjny czy też jakąkolwiek inną formę multimedialnej reklamy? Zróbmy to razem! Przejdź do zakładki Usługi, aby dowiedzieć się więcej na temat naszych realizacji i oferowanych przez nas usług.