21229
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21229,stockholm-core-1.0.6,select-theme-ver-5.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Realizacja zdjęć

Inspirując się szalonymi, dynamicznymi projektami mebli z nowej kolekcji Kare, postanowiliśmy użyć brazylijskiego bębniarza jako głównego bohatera naszego spotu.  Sekwencja początkowa, gdzie nasz bohater ubrany jest elegancko i sprawia wrażenie grzecznego chłopaka, szybko zmienia się na dynamiczną i szaloną scenę gdzie nasza postać zaczyna odgrywać prawdziwą brazylijską sambę. Obie sceny mają symbolizować zwykłe, „nijakie” meble i oświetlenie kontrastujące ze świeżymi, prowokacyjnymi projektami z katalogu Kare DESIGN.

Posmak Brazylii w Krakowie

Słońce, bębny i szalony rytm brazylijskiej samby – to chcieliśmy wprowadzić jako kluczowy element naszego nowego spotu dla nowoczesnej marki meblowej Kare DESIGN. Nasz scenariusz oparliśmy na postaci brazylijskiego bębniarza prosto z Rio de Janeiro, grającego prawdziwą brazylijską sambę.

Kare – Joy of Living

Kare DESIGN  to tętniący energią i wibrujący styl życia z wyjątkową dla branży meblowej inscenizacją mebli, oświetlenia i dekoracji mieszkaniowych. Pod hasłem „więcej stylu niż pieniędzy” firma specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych mebli i dekoracji mieszkaniowych. Asortyment KARE to świadomość designu i stylu, to wyjątkowa i kosmopolityczna sztuka życia, która opanowuje coraz większe grono ludzi. Awangardowy styl Kare zainspirował nas do stworzenia nietuzinkowego, dynamicznego spotu reklamowego, gdzie użyta została m.in. jazda kamerowa.
Brazilian Drummer jest jednym z dwóch spotów zrealizowanych przez Panopticon Films dla marki Kare DESIGN.

Stworzymy także twój film

 

Podoba Ci się to co robimy? Chcesz zrealizować swój film reklamowy, korporacyjny czy też jakąkolwiek inną formę multimedialnej reklamy? Zróbmy to razem! Przejdź do zakładki Usługi, aby dowiedzieć się więcej na temat naszych realizacji i oferowanych przez nas usług.