2731
post-template-default,single,single-post,postid-2731,single-format-standard,stockholm-core-1.0.6,select-theme-ver-5.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Kare Design Pin up – Spot

 

Barwne, odważne stroje, czerwona szminka, fantastyczne fryzury – to wszystko znaki szczególne trendu PinUp wywodzącego się z szalonych lat 50 ubiegłego wieku. Szalonych niczym jedna z najnowszych kolekcji niemieckiego producenta mebli Kare DESIGN, wyróżniającego się na rynku nietuzinkowymi projektami, ekstrawaganckim designem i niesamowitą paletą kolorów. Budując scenariusz do spotu telewizyjnego promującego tą kolekcję postanowiliśmy połączyć te dwa światy, tworząc barwną i dynamiczną reklamę z pazurem.

REALIZACJA ZDJĘĆ

Realizacja spotu odbyła się w krakowskim salonie Kare, na którego potrzeby zbudowaliśmy odpowiednią scenografię wpasowującą się w klimat szalonych lat 50-tych. Sekwencja początkowa, zagrana w szarych, smutnych barwach, podkreślająca nijakość normalnego wnętrza, dynamicznie zmienia się na szybką, kolorową i wesołą scenę. Na pierwszym planie widzimy nasze szalone bohaterki, otoczone świetną scenografią z nowej kolekcji Kare DESIGN. Zastosowany tutaj zabieg ma pokazać powiew świeżości jaki wprowadzają meble Kare do wnętrz klientów.

KARE – JOY OF LIVING

Kare DESIGN  to tętniący energią i wibrujący styl życia z wyjątkową dla branży meblowej inscenizacją mebli, oświetlenia i dekoracji mieszkaniowych. Pod hasłem “więcej stylu niż pieniędzy” firma specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych mebli i dekoracji mieszkaniowych. Asortyment KARE to świadomość designu i stylu, to wyjątkowa i kosmopolityczna sztuka życia, która opanowuje coraz większe grono ludzi. Awangardowy styl Kare zainspirował nas do stworzenia nietuzinkowego, dynamicznego spotu reklamowego, gdzie użyta została m.in. jazda kamerowa.
PinUp Girls jest jednym z dwóch spotów zrealizowanych przez Panopticon Films dla marki Kare DESIGN.