2738
post-template-default,single,single-post,postid-2738,single-format-standard,stockholm-core-1.0.6,select-theme-ver-5.2.1,ajax_fade,page_not_loaded,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Tridon Active Excursions – film promocyjny

 

Tworząc nasze filmy reklamowe, pracujemy w każdych warunkach, starannie dobierając lokacje nagrań by jak najlepiej oddać duszę projektu. Nie inaczej było w przypadku filmu promocyjnego dla Tridon Active Excursions, gdzie podjęliśmy się realizacji krótkiego dokumentu opowiadającego historię morskiego wędkarza, łowiącego ryby w Morzu Norweskim. W celu realizacji zdjęć udaliśmy się aż za koło podbiegunowe, do archipelagu Lofoten na pólnocy Norwegii, przemierzając ponad 3000 km. Kraina reniferów, zorzy polarnej i arktycznych fjordów stała się naszym wymarzonym planem zdjęciowym.

REALIZACJA ZDJĘĆ

Na przepięknym archipelagu Lofoten, składającym się z kilkunastu wysp znaleźliśmy zarówno wyzwanie jak i piękno otaczającej nas natury. Gigantyczne fjordy ciągnące się kilometrami wprost do arktycznego morza stworzyły niesamowitą scenerię i nadały niepowtarzalny klimat filmowi. By jak najlepiej wykorzystać otoczenie podczas ujęć, zdecydowaliśmy się na realizacje zdjęć zarówno na ziemi jak i z powietrza. W tym celu nasz zespół posłużył się aż trzema dronami, by zrealizować jak największą ilość powietrznych ujęć i wykorzystać jak najlepiej ograniczony czas projektu.

Z WIZYTĄ NA KOLE PODBIEGUNOWYM

Tridon Active Excursions to marka zajmująca się ekstremalnymi wyprawami do Norwegii i Syberii, dla entuzjastów wędkarstwa i przygody na łonie natury. Zrealizowany przez nas film reklamowy przedstawia krótką historię, motywacje i myśli jednego z uczestników wyprawy organizowanej przez naszego klienta.
Pomimo pięknych widoków, były to jedne z najcięższych warunków w jakich zdarzyło nam się filmować. Bardzo niskie temperatury, mroźny klimat koła podbiegunowego, ekstremalnie wysokie prędkości wiatru – zarówno nasz zespół jak i sprzęt zostały wystawione na próbę. Pomimo tego, udało nam się sfilmować niesamowite kadry, a zobaczenie zorzy polarnej w pełnej okazałości będziemy pamiętać do końca życia. Już wtedy wiedzieliśmy, że na jednym filmie reklamowym się nie skończy i pół roku później wybraliśmy się na Syberię w celu realizacji ośmiu filmów reklamowych!